Najlepsze prezenty na walentynki dla niego.

przez admin

Walentynki to czas, w którym prezenty są bardziej osobiste niż kiedykolwiek. To też okazja, aby okazać swojemu partnerowi uczucie w niepowtarzalny i oryginalny sposób. Obecnie na rynku jest mnóstwo rzeczy, które można kupić jako prezent. To co było modne 5 lat temu, dziś wydaje się być już nieco wtórne i przestarzałe. Zatem jaki prezent na walentynki wybrać dla partnera, tak aby sprytnie połączyć jego preferencje i zainteresowania z wyjątkowym klimatem tego dnia?

Idealny pomysł to własny pomysł?

Można byłoby zacząć od wysnucia złudnej nadziei, że preferencje i zainteresowania partnera łączą się z klimatem walentynek. Być może zdarzają się takie odosobnione przypadki. Jeżeli jednak nie, to należy skupić się na doborze tego co naprawdę sprawi mu przyjemność. Obecnie coraz bardziej odchodzi się od kupowania rzeczy typowo „romantycznych”, można jedynie dodać jakiś miłosny niuans do prezentu w postaci serduszka czy lizaka w kształcie serca. Należy zacząć od weryfikacji jego zainteresowań. Tutaj droga jest dość prosta – jeżeli partner interesuje się daną tematyką, to można mu kupić coś z tym związanego, coś czego jeszcze nie ma. W tym przypadku najczęściej pojawiają się schody, ponieważ partnerka może nie znać się na snowboardzie, a momenty, w którym opowiadał on o swoim cudownym samochodzie dziwnym trafem nie budziły ogromnego zainteresowania i zapisu w jej pamięci. W takiej sytuacji dobrze jest podpytać kogoś z rodziny lub znajomych co mogłoby mu w tej dziedzinie być teraz potrzebne. Nie należy pytać jego samego – trzeba zachować formę niespodzianki, tak aby wiedział, że ktoś myśli o jego potrzebach i pod tym kątem dobiera dla niego podarunki. To najbardziej walentynkowe – pokazać, że myśli się o czyichś marzeniach, nawet jeżeli jest to detaling samochodu.

A jeśli nie ma zainteresowań?

Duża część panów nie ma konkretnie nakreślonych zainteresowań lub są tak interdyscyplinarni, że nie wiadomo jaki prezent byłby odpowiedni. Wtedy należy spojrzeć nieco szerzej, ponieważ może on mieć potrzeby, z których nawet nie zdaje sobie sprawy. Może jest przemęczony lub zestresowany pracą? W takim przypadku idealnym pomysłem jest wyjazd we dwoje w miejsce, które polegać będzie tylko i wyłącznie na relaksie – szampan, termy, masaże i SPA. Być może chciałby rozwijać się zawodowo? Można wykupić mu jakiś kurs. Ktoś mógłby powiedzieć, że to mało romantyczne, jednak jeżeli on tego bardzo by chciał, to myślenie o potrzebach swoich bliskich jest najlepszym przejawem romantyzmu. Najlepszy prezent na walentynki dla niego to udowodnienie, że się go słucha i myśli o jego potrzebach.

Można również pokusić się o zwykłą klasykę, czyli spędzenie czasu w dobrej restauracji i pójście do kina. Dobrym i bardzo uniwersalnym pomysłem, który może pokazać troskę o jego bezpieczeństwo jest wykupienie jazdy doszkalającej na torze wyścigowym. Będzie to dla niego emocjonujące i przydatne przeżycie, świetna zabawa i poczucie, że ktoś się o niego troszczy. Dobrym, aczkolwiek wymagającym działania z dużym wyprzedzeniem pomysłem jest zabranie go na koncert jego ulubionego artysty. Oczywiście, należy mieć na uwadze to, że bilety należy kupić pół roku wcześniej, ponieważ później mogą być niedostępne. Im bardziej pożądany artysta i trudniej dostępne bilety, tym taki koncert będzie dla niego lepszym i wartościowym prezentem.

Przede wszystkim należy pamiętać, że to święto zakochanych, a nie święto komercji. Prezent należy więc wybierać tak, aby pokazać to, że się o kimś myśli. Można zrobić romantyczną kolację i spędzić czas oglądając filmy na Netflixie – jeżeli obojgu to odpowiada, to również będzie najlepszy, wzajemny prezent walentynkowy.

You may also like