Czego nie zakładać na randkę?

przez admin

Randka jest wydarzeniem, podczas którego każda spośród stron pragnie wypaść możliwie jak najlepiej. Nie chodzi wówczas wyłącznie o zachowanie, ale także o zdrobnienie dobrego pierwszego wrażenia własną prezencją. Sporo mówi się na temat tego, czym powinno się kierować podczas wybierania ubrania na randkę i co będzie najlepsze, warto jednakże wiedzieć również, czego nie powinno się zakładać na tego typu spotkanie. 

Komfort a zachowanie pewności siebie

Poczucie komfortu, o którym pisze wielu specjalistów, nie ma tak naprawdę nic wspólnego z ubraniami, ale zależy przede wszystkim od pewności siebie. A tej nie będą w stanie dodać trampki założone na randkę, tym bardziej jeżeli spotkanie będzie przebiegać w restauracji. 

Wszystko z uwagi na to, iż wygląd jest niezwykle istotny. Na samym początku druga osoba, musi przykuć uwagę, nie swoją inteligencją, ale właśnie tym, jak się wizualnie prezentuje. Reszta przyjdzie z czasem, niemniej jednak to pierwsze wrażenie wyznaczy pewien punkt odniesienia. Jeżeli mężczyzna zobaczy, iż kobieta włożyła sporo wysiłku w przygotowanie swojego wyglądu, uzna, iż się jej spodobał. Jego wrażenie na widok wyciągniętej bluzy i niechlujnie ułożonej fryzury, będzie wprost proporcjonalne do kobiecego wyglądu. 

Obuwie, które jest zupełnie nowe 

Jeżeli kobieta założy obuwie po raz pierwszy, właśnie na randkę to będzie mieć duże szczęście, jeśli okażą się być one wygodne. Gorzej, jeżeli po wykonaniu paru kroków poczuje, iż cieniuteńki paseczek wżyna się w nogę. Złym pomysłem, będzie także założenie zbyt małych butów. Zranione stopy, na których są odciski, nie wyglądają nazbyt estetycznie. Randka na pewno nie będzie udana, jeśli jedynym marzeniem, będzie możliwie jak najszybsze pozbycie się obuwia. 

Warto postawić na swoje najmocniejsze strony 

Niewątpliwie, nie każda kobieta posiada idealną figurę. Dlatego nie zawsze założenie super obcisłej kreacji, będzie dobrym pomysłem. Lepiej podkreślać to, co jest atutem. Jeżeli kobieta ma warty uwagi biust, warto postawić na głębszy dekolt. A kiedy to usta zwracają uwagę, pomalowanie ich szminką w czerwonym kolorze, będzie idealnym rozwiązaniem. Jeżeli ocena własnego wyglądu sprawia problem, lepiej zapytać o poradę przyjaciółkę czy też mamę. One z pewnością znajdą najmocniejsze strony kobiecego wyglądu. 

Najnowsza moda 

Idąc na pierwszą randkę, nie powinno się testować najnowszej mody. Lepiej nie eksperymentować, tym bardziej jeżeli nie jest się do końca pewną wybranej kreacji. Najistotniejsze, aby nie być przebraną, lecz ubraną. Randkowy partner, na pewno zauważy, iż kobieta czuje się zupełnie swobodnie w danej kreacji.  

Lepiej nie zakładać części garderoby, które się ledwo trzymają, mogą się otworzyć albo coś się w nich nie dopina 

Jeżeli kobieta zamierza założyć bluzkę bez ramiączek, która może się szybko ześlizgnąć, albo za małą koszulkę, gdzie rozchodzą się guziki, to lepiej spodziewać się najgorszego. Nie ma chyba nic bardziej żenującego, aniżeli niezaplanowane publiczne pokazanie bielizny. 

Jaka stylizacja na randkę będzie zatem najlepsza?

Tak naprawdę, w dużej mierze zależy to od miejsca wybranego na randkę. Jeśli się je zna, to dostosowanie ubioru do okoliczności, jest dużo łatwiejsze. Niemniej jednak, nierzadko po otrzymaniu zaproszenia, nie ma się pojęcia, czego można się spodziewać. Najistotniejsze w przypadku stroju na randkę, to: 

  • schludność,
  • czystość,
  • odpowiednie dobranie. 

Dopuszczalne jest łączenie ze sobą takich zestawów garderoby, które będą pasować na różne okazje, wyglądając przy tym bardzo kobieco. 

You may also like